T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
  
 
 Bulunduğunuz Yer: Haberler

 Kamu Hastaneleri Birliği Yönetimi’nden Vali Başköy’e Ziyaret
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Kamu Hastaneleri Birliği yönetimi Vali Sabri Başköy’e nezaket ziyaretinde bulundu. 663 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile kurulan Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu’nun taşra teşkilatlanmasına bağlı olarak çalışmalarına başlayan, Çorum İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr.Turgay Happani ile İdari Hizmetler Başkanı Dr.İhsan Demirbaş ve Tıbbi Hizmetler Başkanı Dr.A.Fahri Şahin’den oluşan heyeti, Vali Başköy makamında kabul etti. 

Sağlıkta Dönüşüm programıyla, sağlık hizmetlerinin sunumunda ki değişen yapı ve ilimizde gelinen son durum hakkında bilgiler veren Dr.Happani, sağlık hizmetlerinin zamanında ve verimli bir şekilde yürütülmesi için çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr.Turgay Happani ve ekibinin yeni dönemde başarılı çalışmalar yapacağına inandığını ifade eden Vali Başköy “Beklentimiz vatandaşlarımızın, nitelikli, sürdürülebilir ve kaliteli sağlık hizmeti almasıdır, bu amaç doğrultusunda yapacak olduğunuz çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Diğer Haberler

/138/Resim 100  


Bu içerik toplam 502.022 kez gösterildi, Site toplam 1.107.783 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 166 kişi geziyor.

2012 © Her hakkı saklıdır.
<Çorum Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü - Tel: 0364 213 52 07 (1912) Faks: 0364 224 38 09>