T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 



 
 
 



Bulunduğunuz Yer: Valilik  >>   Protokol Listesi

 PROTOKOL LİSTESİ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.



“Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği” Ek (1) Sayılı Başkent Dışındaki İllerde Tebrikata Giriş Sırası esas alınarak hazırlanmıştır.

Tıklayınız


NOT: Lütfen meydana gelen isim, unvan ve değişikliklerin Valilik Özel Kalem Müdürlüğü faksına (0364 213 1229) ya da e-posta adresine (corum@icisleri.gov.tr) bildiriniz.


[Güncellenme Tarihi: 20.10.2014]
ÇORUM İLİ PROTOKOL LİSTESİ
Adı-Soyadı Görevi 
Ahmet KARA Çorum Valisi  
1 TBMM ÜYELERİ
Salim USLU Çorum Milletvekili - TBMM İdare Amiri 
Dr.Cahit BAĞCI Çorum Milletvekili 
Tufan KÖSE Çorum Milletvekili 
Murat YILDIRIM Çorum Milletvekili 
2 MAHALLİN EN BÜYÜK KOMUTANI, GARNİZON KOMUTANI
J.Kd.Albay Ahmet ÇELİK Garnizon ve İl Jandarma Komutanı 
3 BAKAN YARDIMCISI, BELEDİYE BAŞKANI
Muzaffer KÜLCÜ Belediye Başkanı 
4 CUMHURİYET BAŞSAVCISI, ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANI,BÖLGE ADLİYE VE BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANLARI, BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ CUMHURİYET BAŞSAVCISI,İDARE VE VERGİ MAHKEMELERİ BAŞKANLARI, ÜNİVERSİTE REKTÖRLERİ, BARO BAŞKANI
Ömer Faruk YURDAGÜL Cumhuriyet Başsavcısı
Halil YÜKSEL Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı  
Süreyya SAYGIN 2.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı
Volkan AYDIN İdare Mahkemesi Başkanı
Prof.Dr.Reha Metin ALKAN Hitit Üniversitesi Rektörü  
Altan AKPINAR Baro Başkanı 
5 VALİ YARDIMCILARI, KAYMAKAMLAR, İL GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ, İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI İLE İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI
Adem SAÇAN Vali Yardımcısı 
Ali Deniz SÜRMEN Vali Yardımcısı 
Hamdi BOLAT Vali Yardımcısı 
Haldun AKSALMAN Vali Yardımcısı  
Fikret ZAMAN Vali Yardımcısı  
 
Ramazan KURTYEMEZ Alaca Kaymakamı 
İdris AKÇA Bayat Kaymakamı 
Osman AYDOĞAN Boğazkale Kaymakamı 
Muhammed Emin ELMALI Dodurga Kaymakamı 
Şuayib GÜRSOY İskilip Kaymakamı 
Ali ERDOĞAN Kargı Kaymakamı
Mehmet ERHAN Laçin Kaymakamı 
Ahmet DEMİRCİ Mecitözü Kaymakamı 
Servet GÜN Oğuzlar Kaymakamı
Kenan AKTAŞ Ortaköy Kaymakamı 
Sezgin ÜÇÜNCÜ Osmancık Kaymakamı 
Osman BEYAZYILDIZ Sungurlu Kaymakamı
Hasan GÜMÜŞÇÜOĞLU Uğurludağ Kaymakamı 
 
Salíh Erkan TARANCI İl Emniyet Müdürü 
 
Halil İbrahim KAYA İl Genel Meclis Başkanı  
 
Muhammed Esat EYVAZ Alaca Belediye Başkanı 
Ekrem ÜNLÜ Bayat Belediye Başkanı 
Osman TANGAZOĞLU Boğazkale Belediye Başkanı 
Mustafa AYDIN Dodurga Belediye Başkanı 
Recep ÇATMA İskilip Belediye Başkanı 
Zeki ŞEN
Kargı Belediye Başkanı
Ünal GEVŞEK Laçin Belediye Başkanı 
Ünal YAVUZ Mecitözü Belediye Başkanı 
Orhan ATEŞ Oğuzlar Belediye Başkanı 
Taner İSPİR Ortaköy Belediye Başkanı 
Hamza KARATAŞ Osmancık Belediye Başkanı 
Abdulkadir ŞAHİNER Sungurlu Belediye Başkanı 
Remzi TORUN Uğurludağ Belediye Başkanı 
6 REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ ve YÜKSEKOKUL MÜDÜRLERİ
Prof.Dr. Mustafa BIYIK Hitit Üniversitesi Rektör Yardımcısı  
Erdal KANIK Hitit Üniversitesi Genel Sekreteri
Prof.Dr. Mehmet DEMİRYÜREK Fen - Edebiyat Fakültesi Dekanı 
Prof.Dr. Şaban HAKLI İlahiyat Fakültesi Dekanı 
Prof.Dr. Reha Metin ALKAN İktisadi ve İd.Bil.Fak.Dekan V.
Prof.Dr. Halil AYKUL Mühendislik Fakültesi Dekanı  
Prof.Dr. Mete DOLAPÇI
Tıp Fakültesi Dekanı
Doç.Dr. Ali KILIÇARSLAN Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü 
Prof.Dr. Mehmet EVKURAN Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü  
Doç.Dr. Faruk YAMANER Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü  
Doç.Dr. Mehmet Ömer BOSTANCI Sağlık Yüksekokulu Müdürü  
Prof.Dr. Menderes SUİÇMEZ Meslek Yüksekokulu Müdürü 
Doç.Dr. Muammer CENGİL İskilip Meslek Yüksekokulu Müdürü 
Yrd.Doç.Dr. Kubilay KARACİF Sungurlu Meslek Yüksekokulu Müdürü 
Yrd.Doç.Dr. Murat KAYA Alaca Meslek Yüksekokulu Müdürü 
Yrd.Doç.Dr. Mustafa Tolga ÇIRAK Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu Müdürü 
7 GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCİLERİ
8 VALİLİKÇE BELİRLENECEK SAYIDA, GARNİZON KOMUTANINCA TESPİT EDİLECEK SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
Per.Alb. Şenduran İNAN Asker Alma Bölge Başkanı

Asal Blg.Per.Plan Subayı
Dr.Per.Yb.İsmail TOKMAK Askerlik Şube Başkanı 
J.Yb. Metin ÖZBEK İl Jandarma Komutan Yardımcısı
J.Yb.Rüştü Ahmet ALTUN İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Org.Suç.Müc.Şb.Md.  
Per.Yzb. Recep DARILMAZ Asal Plan Subayı 
J.Bnb. Aykut GÜRSES İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürü  
J.Yzb. Serkan GÖK İl Merkez Jandarma Komutanı
J.Yzb. Fatih GÖL İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürü 
9 HAKİMLER, SAVCILAR, NOTER ODASI BAŞKANI
Ahmet ÇAĞIN 1.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi 
Hüseyin ALAÇAM 1.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi 
Hasan YAVUZKURT 2.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi  
Mine ELMASULU 2.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi  
Samim SARAÇ 2.Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi  
Mutlu KILIÇ 1.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi  
Murat BEDER 2.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi 
Barış ERDOĞAN 3.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi 
Emine KILINÇ 2.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
Anıl Abdüllahim EFE 3.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi
Beytul Fatih KARACA 1.Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi 
İsmail SEZGİN 1.Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi 
Pelin ERŞAN 2.Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi 
Arzu CENİKOĞLU İcra Mahkemesi
Mehmet ÖZBAKIŞ Kadastro Mahkemesi Hakimi 
Erkan AKDÜNE 1. İş Mahkemesi Hakimi 
Muhterem BİLDİREN 2. İş Mahkemesi Hakimi
Betül GÖL 1.Aile Mahkemesi Hakimi
Nihal AKCAN 2.Aile Mahkemesi Hakimi
Murat GÜLER İnfaz Hakimi
Kubilay KURT Hakim
Gülcan ÇAKIRKAYA Hakim
Çağrı Aksu BAŞARAN Hakim
Ali İhsan İPEK Hakim
Adem ÇELİK Hakim
Osman AKCAN İdare Mahkemesi Üyesi
Burak KARAKUŞ İdare Mahkemesi Üyesi
Betül ÖZBAKIŞ İdare Mahkemesi Üyesi
Zafer GÖKDERE İdare Mahkemesi Üyesi
Ozan KAYA Cumhuriyet Başsavcı Vekili
Mehmet Ferhat DEMİR Cumhuriyet Savcısı 
Uğur ÖZCAN Cumhuriyet Savcısı 
İlyas ŞAHİN Cumhuriyet Savcısı 
Serkan TAŞ Cumhuriyet Savcısı 
Remzi BAŞARAN Cumhuriyet Savcısı
Murat İNCEEL Cumhuriyet Savcısı
Ersin TAŞKAZAN Cumhuriyet Savcısı
İsmail TOKAR Cumhuriyet Savcısı
Sadullah OVACIKLI Cumhuriyet Savcısı
Aslan ÖLMEZ Cumhuriyet Savcısı
Vahit KAYBAL Cumhuriyet Savcısı
Osman GÖL Cumhuriyet Savcısı
Adem AMAÇ Cumhuriyet Savcısı
Mustafa BİLGEN Cumhuriyet Savcısı
Bilal AYGÖR Cumhuriyet Savcısı
Mehtap YILMAZ Cumhuriyet Savcısı
Mehmet Emin ERŞAN Cumhuriyet Savcısı
Tahir KAPLAN Cumhuriyet Savcısı
Serpil KÜÇÜKOĞLU 1.Noter 
Kemal ÖZDEMİR 2.Noter 
Ünal ÖZÇİLİNGİR 3.Noter 
10 | İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN (ALFABETİK SIRAYA GÖRE) İL BAŞKANLARI
Ahmet Sami CEYLAN Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı  
Cengiz ATLAS Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı  
Vahit DEMİRAN Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı  
11 DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEKOKUL MÜDÜR YARDIMCILARI
Yrd.Doç.Dr.Arzu KARAYEL Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı 
Yrd.Doç.Dr.Naki ÇOLAK Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı 
Doç.Dr.Ferit USLU İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı  
Doç.Dr.Mustafa BIYIK
İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı  
Yrd.Doç.Dr. Öür DEMİRER
İİBF Dekan Yardımcısı 
Doç.Dr.İbrahim SÖNMEZ
Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı 
Yrd.Doç.Dr.Fatih ÖZBEY Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı 
Doç.Dr. Şebnem GÜLEN Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı
Doç.Dr. M.Ömer BOSTANCI Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı
Yrd.Doç.Dr.Savaş BAHÇECİ Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı
Yrd.Doç.Dr. Sevil ÖZKINALI Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yardımcısı
Yrd.Doç.Dr.Yakup ÇOŞTU Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcısı 
Öğr.Gör. Emrah CERİT Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
Yrd.Doç.Dr. Erkan DEMİRKAN Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
Öğr.Gör. Zekeriya LEK Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı 
Öğr.Gör. Nevzat KOÇAK Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
Öğr.Gör. Cemal ÇEVİKLİ Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
Öğr.Gör. Serkan TULUK İskilip Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
Öğr.Gör. Hakan KÖR Sungurlu Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
Öğr.Gör. Hamit AKSOY Sungurlu Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
Öğr.Gör. Ali PALTA Alaca Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
Öğr.Gör. Şaban ÇELİK Alaca Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
Öğr.Gör. Mustafa İLKER Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı
12 RESMÎ GAZETEDEKİ BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN BÖLGE VE İL TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ
Başbakanlık
  MİT Bölge Müdürü  
Osman BOLLUK Basın İlan Kurumu Çorum Şube Müdürü
Elvan KAYA Afet ve Acil Durum İl Müdür V.
Mehmet AŞIK İl Müftüsü 
Adalet Bakanlığı
Şükrü ÖZTÜRK L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü 
Soydan ÇETİNKAYA Denetimli Serbestlik Müdürü
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
Ali DİNÇER
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V.
Zekeriya DOĞAN Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü  
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Murat OCAK Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü  
Yaşar ŞAHİN Organize Sanayi Bölge Müdürü 
Ahmet DURSUNOĞLU KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü 
Arslan KARAKÖSE TSE Ürün Belgelendirme Müdürü  
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
Duran CESUR Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü 
Zafer EYVAZ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Seyit Ahmet SANCAK Çevre ve Şehircilik İl Müdürü  
Tonguç GENÇ Kadastro Müdürü 
Nurettin BUYRUK Tapu Müdürü 
Gençlik ve Spor Bakanlığı
Haşim EĞER Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü 
Erol KAVUNCU Akşemsettin Erkek Öğrenci Yurt Müdürü
Ahmet Emin NAYCI Hitit Kız Öğrenci Yurt Müdürü
Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı
Erkan Elfaz ERMİŞ Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü 
Metin ADANIR Gıda Kontrol Laboratuarı Müdürü 
Fahri KESEPARA Toprak Mahsulleri Ofisi Şube Müdürü 
Yunus İPEK Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü 
Hakan KÖRPINAR
Tarım ve Kırsal Kalkın.Destk.Kurumu İl Koordinatörü 
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı
Erdoğan ERARSLAN Gümrük Müdürü 
Fikret YILDIRIM İl Ticaret Müdür V.
İçişleri Bakanlığı
Ömer ARSLAN İl Özel İdaresi Genel Sekreteri
Nebi ERDOĞAN Özel Kalem Müdürü
Emrullah AKDEMİR İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü 
Orhan GÜNGÖRDÜ İl Dernekler Müdürü 
Ali KILINÇARSLAN İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü 
Mehmet ÇELİK İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü 
Kadir GÜLER İl Yazı İşleri Müdürü 
Meltem GÜVEN İl İdare Kurulu Müdürü 
Nihat ÖZARSLAN İl Mahalli İdareler Müdürü 
Ali KILINÇARSLAN
İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür V.
Mustafa BEKDEMİR Bilgi İşlem Şube Müdürü
Ramazan YALÇIN Hukuk İşleri Şube Müdürü
Cevdet PATLAK İdari Hizmetler Şube Müdürü
Kalkınma Bakanlığı
Özden Özgür YALÇIN Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı İl Koordinatörü 
Kültür ve Turizm Bakanlığı
Ali ÖZÜDOĞRU İl Kültür ve Turizm Müdürü 
Maliye Bakanlığı
Ali SORMAZ Defterdar 
Milli Eğitim Bakanlığı
Seyit Ali BÜYÜK İl Milli Eğitim Müdürü  
Orman ve Su İşleri Bakanlığı
İlker ARSLAN DSİ 54.Şube Müdürü 
Orhan ÇATALÇAM Orman İşletme Müdürü
Ramazan BAYKUŞ Meteoroloji Müdürü 
Mahmut TEMEL Orman ve Su İşleri Müdürü 
Sağlık Bakanlığı
Dr.İsmail YÜCEL
İl Sağlık Müdürü 
Dr.Ahmet BARIŞ
İl Halk Sağlığı Müdürü
Dr. Turgay HAPPANİ Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı
Ziya BAŞIAÇIK PTT Başmüdürü 
Şafak ALLI Karayolları 73.Şube Şefi  
13 KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ, KİT VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ
Servet AYDEMİR TC Ziraat Bankası Merkez Şube Müdürü 
Cemal KAÇAY Halkbank Merkez Şube Müdürü 
Erol İMAMOĞLU Vakıfbank Merkez Şube Müdürü 
Öner ÖZTÜRK Şeker Fabrikası Müdürü 
14 TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İL BAŞKANLARI (ALFABETİK SIRAYA GÖRE)
Mustafa PAK
Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı 
Erdal ÖZKAN Büyük Birlik Partisi İl Başkanı 
Muhsin KOCASARAÇ
Demokrat Parti İl Başkanı 
Altuğ AFAT Demokratik Sol Parti İl Başkanı 
Yusuf ÇAĞLAR Doğru Yol Partisi İl Başkanı 
Hikmet AYDIN Emek Partisi İl Başkanı 
Şakir YILDIRIM
Hak ve Eşitlik Partisi İl Başkanı
Mustafa ÖZTEN
Hak ve Hakikat Partisi İl Başkanı
Ali KARABACAK
Halkın Yükselişi Partisi İl Başkanı
Abdulkadir YILDIZ
Halkların Demokratik Partisi İl Başkanı
Nuri ÇOŞKUN
Hür Dava Partisi İl Başkanı
Mehmet PATLAR İşçi Partisi İl Başkanı 
Uğur KÜÇÜK Millet Partisi İl Başkanı 
Ahmet ÇELİKEL Milliyetçi ve Muhafazakar Parti İl Başkanı 
Mustafa PEK
Muhafazakar Yükseliş Partisi İl Başkanı
Süleyman YALÇIN
Özgürlük ve Dayanışma Partisi İl Başkanı 
Faruk CIDIK
Saadet Partisi İl Başkanı 
Şükrü GÜNAYDIN
Türk Birliği Partisi İl Başkanı
Erol CELEP Türkiye Komünist Partisi İl Başkanı 
Süleyman KAMIŞLI
Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi İl Başkanı
15 İL GENEL MECLİSİ VE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ
Nurettin KARACA ( Merkez ) İl Genel Mec.Üyesi ( İl Daimi Encümeni Üyesi ) 
Yusuf KAYA ( İskilip ) İl Genel Mec.Üyesi ( İl Daimi Encümeni Üyesi ) 
Mehmet YÜCEL ( Osmancık ) İl Genel Mec.Üyesi ( İl Daimi Encümeni Üyesi ) 
Erhan AKAR ( Merkez ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Mustafa ALAGÖZ ( Merkez ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Yurdanur ÖZZEHİNLİ ( Merkez ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Abdurrahman KARAGÖZ ( Alaca ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Ali Sami ODABAŞ ( Alaca ) İl Genel Meclisi Üyesi 
İkram ŞAHİN (Alaca ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Erdoğan KÖROĞLU ( Bayat ) İl Genel Meclisi Üyesi 
İzzet ÜNSAL ( Bayat ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Abdullah METEOĞLU ( Boğazkale ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Hacı Mustafa ŞİMŞEK ( Boğazkale ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Mehmet TATLISU ( Dodurga ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Mustafa ÇATAR ( Dodurga ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Üzeyir ESENKAYA (İskilip ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Mesut TUĞREL ( Kargı ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Mustafa YILDIZ ( Kargı ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Ömer ÇATALPELİT ( Laçin ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Hacı BOLAT ( Mecitözü ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Alaaddin COŞKUN ( Oğuzlar ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Arif ÇAMİÇİ ( Oğuzlar ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Mustafa ÇELİK ( Ortaköy ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Celalettin AKSAN ( Osmancık ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Süleyman ŞENER ( Osmancık ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Aziz SARÜCE (Sungurlu ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Ramazan KELEPİRCİOĞLU ( Sungurlu ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Ünal Cevizci ( Sungurlu ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Ekrem YILDIRIM ( Uğurludağ ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Burçin SOLMAZ POLAT ( Merkez ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Yıldız BEK ( Merkez ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Satılmış KÖKCÜ ( Laçin ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Haydar ERDEM (Mecitözü ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Dilaver YILDIRIM ( Ortaköy ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Sadettin BABUÇÇU ( İskilip ) İl Genel Meclisi Üyesi 
Celal GÜNGÖR ( Sungurlu ) İl Genel Meclisi Üyesi 
İsmail VURAL ( Uğurludağ ) İl Genel Meclisi Üyesi 
 
Zeki GÜL Belediye Meclisi Üyesi 
Ahmet ÖZLER Belediye Meclisi Üyesi 
Nahide TEKİN Belediye Meclisi Üyesi 
Necmettin DURMUŞBAŞ Belediye Meclisi Üyesi 
Ahmet YABACIOĞLU Belediye Meclisi Üyesi 
Ekrem DEMİRTEN Belediye Meclisi Üyesi 
İsmail AKGÖZ Belediye Meclisi Üyesi 
Seyhan GÜNHAN Belediye Meclisi Üyesi 
Abdullah GÖZÜBÜYÜKLÜ Belediye Meclisi Üyesi 
Ünal KÖSE Belediye Meclisi Üyesi 
Abdülaziz LAYIK Belediye Meclisi Üyesi 
Gadenfer ÖZTÜRK Belediye Meclisi Üyesi 
Şahiste UÇAR Belediye Meclisi Üyesi 
Şükrü GAYI Belediye Meclisi Üyesi 
Mehmet DÖNGEL Belediye Meclisi Üyesi 
İsmail TEKCAM Belediye Meclisi Üyesi 
Lütfi KARAKUŞ Belediye Meclisi Üyesi 
Erdem Burak BAKIRCI Belediye Meclisi Üyesi 
Süreyya DAŞÇI COŞGUNSU Belediye Meclisi Üyesi 
Nurullah İPEK Belediye Meclisi Üyesi 
Ayhan ŞAMLI Belediye Meclisi Üyesi 
Hasan Levent ÇÖPHÜSEYİNOĞLU Belediye Meclisi Üyesi 
Semrin KALELİ Belediye Meclisi Üyesi 
Özgür KILIÇ Belediye Meclisi Üyesi 
Ogün MEROĞLU Belediye Meclisi Üyesi 
Serda UYSAL KARLIDAĞ Belediye Meclisi Üyesi 
Necdet BİÇER Belediye Meclisi Üyesi 
Mehmet TAHTASIZ Belediye Meclisi Üyesi 
Ertuğrul DEMİRAN Belediye Meclisi Üyesi 
Sezer YALÇINKAYA Belediye Meclisi Üyesi 
Ali BEYAZ Belediye Meclisi Üyesi 
16 MESLEKİ KURULUŞLAR VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞUNUN TEMSİLCİLERİ
Erol KARADAŞ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı 
Çetin BAŞARANHINCAL Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  
Yalçın KILIÇ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı 
Mustafa BOYRAZ Ticaret Borsası Meclis Başkanı 
Ali BEKTAŞ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı 
Mehmet SAYAN Ziraat Odası Başkanı 
Erkan DALYAN
ÇORUMSİAD Başkanı 
Bülent KARADAYI ÇOSİAD Başkanı 
Ahmet BENLİ HİTİTSİAD Başkanı 
Abdurrahman KILIÇ TÜMSİAD Başkanı 
Necati GÜL Ziraat Mühendisleri Odası Temsilcisi  
Dr.Mustafa AZAK Tabibler Odası Başkanı 
Ecz.Süleyman KOCA Eczacı Odası Başkanı  
Dt.İlker KOÇAK Diş Hekimleri Odası Temsilcisi 
Arif AKAR Veteriner Hekimler Odası Başkanı  
Muzaffer YILDIRIM Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı 
Turan DAMAR İnşaat Mühendisleri Odası Temsilcisi 
Yakup USLU Makine Mühendisleri Odası Temsilcisi 
Hüseyin SEVCAN Harita Mühendisleri Odası Temsilcisi 
Aydın TAŞKIN Elektrik Mühendisleri Odası Temsilcisi 
Güldane CANCANOĞLU Jeoloji Mühendisleri Odası Temsilcisi
Tahsin ŞAHİN Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı 
Sefer KURTARAN ASKF Genel Başkanı 
Osman SAMSUNLU TOSYÖV Şube Başkanı 
Ayhan GÜMÜŞAY Mimarlar Odası Temsilcisi 
Hayati ÇAM BASK İl Temsilcisi 
Duran İRDELİ BİRLEŞİK KAMU-İŞ İl Temsilcisi 
Mustafa GÖNCÜ DESK İl Temsilcisi 
Nevzat VELDET KESK İl Temsilcisi 
Ahmet SAATÇİ MEMUR-SEN İl Temsilcisi 
Selim AYDIN
TÜRKİYE KAMU-SEN İl Temsilcisi 
Ömer SÖZÜDOĞRU DİSK İl Temsilcisi 
İbrahim ECEVİŞ HAK-İŞ İl Temsilcisi 
Sefer KAHRAMAN TÜRK-İŞ İl Temsilcisi 
Nihat ÖRS DES İl Başkanı 
Serdal EFE ÖZGÜR EĞİTİM-SEN İl Başkanı 
Kamil KELEŞ TEM-SEN İl Başkanı 
 
Şevket ERZEN Gazeteciler Cemiyeti Başkanı 
Birkan DEMİRCİ Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı 
17 ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
Barış TANDOĞAN A Bank Şube Müdürü 
İhsan Fatih ŞAHİN Akbank Şube Müdürü 
Ümit BAŞARAN
Albaraka Türk Katılım Bankası AŞ Şube Müdürü 
Makbule VELİDEDEOĞLU Anadolu Bank Şube Müdürü 
Yakup Metin DOĞAN Bank Asya Şube Müdürü 
Ebru Gül ÇÖMÜZ Denizbank Şube Müdürü 
Tuğrulhan METİN
Finansbank Şube Müdürü 
Halil Uzay TİRECİ Garanti Bankası Şube Müdürü 
Abdülkadir ERİNMEZ HSBC Bank Şube Müdürü 
Hale ÖKTEM ING Bank Şube Müdürü 
Mustafa Hulusi MAŞACIOĞLU İş Bankası Şube Müdürü 
Gökhan ESENYEL Kuveyt Türk Katılım Bankası AŞ Şube Müdürü
Özlem KABAKÇI TAŞ Şekerbank Şube Müdürü 
Seval ZİHAR Türkiye Ekonomi Bankası AŞ Şube Müdürü 
Sinan AKTAŞ Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ Şube Müdürü 
Haydar YÜKSEL Yapı Kredi Bankası Şube Müdürü 
18 KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
Kürşad Abid AHISHALI Altınokta Körler Derneği Şube Başkanı 
Uğur DEMİRER Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı 
Turhan CANDAN Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği Şube Başkanı  
Mehmet KARADAĞ İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı 
Sedat CANBOLAT Kızılay Derneği Şube Başkanı 
Mustafa AMASYALI Kimse Yok Mu Dayanışma ve Yardımlaşma Der.Şb.Bşk.  
Mustafa HEKİM
Türkiye Beyazay Derneği Şube Başkanı
Cengiz DEMİR Telsiz ve Radyo Amatörleri Şube Başkanı 
Recep ÖZTUNA Türk Hava Kurumu Şube Başkanı 
Hilmi DEMİR Türk Ocakları Derneği Şube Başkanı 
Ömer Ertan KARABIYIK Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Şube Başkanı 
Yusuf HOŞNUT Türkiye Sakatlar Derneği Şube Başkanı 
Halil İbrahim AŞGIN Ensar Vakfı Şube Başkanı
Rumi BEKİROĞLU MÜSİAD Şube Başkanı
Ümit GÖRKEM Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Şube Başkanı
Ahmet Kamil BENLİ Türkiye Yeşilay Cemiyeti Çorum Şubesi

NOT: Lütfen meydana gelen isim, unvan ve değişikliklerin Valilik Özel Kalem Müdürlüğü faksına (0364 213 1229) ya da e-posta adresine (corum@icisleri.gov.tr) bildiriniz.


Bu içerik toplam 21.429 kez gösterildi, Site toplam 1.111.123 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 23 kişi geziyor.

2012 © Her hakkı saklıdır.
<Çorum Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü - Tel: 0364 213 52 07 (1912) Faks: 0364 224 38 09>